Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

Poznaj wyjątkowe, ręcznie robione mydła w ofercie hurtowej

Nasze bloki mydlane to idealne połączenie kunsztu i jakości. Oferujemy ponad 100 urzekających zapachów i wzorów, które odpowiadają wyjątkowym preferencjom Twoich klientów. Naszym celem jest dostarczanie nie tylko najlepszych ręcznie robionych mydeł, ale także produktów przyjaznych dla środowiska.

Pięknie wykonane z najlepszych składników

To, co wyróżnia nasze mydła, to dbałość o szczegóły i użycie najwyższej jakości składników. Każda partia jest tworzona z uwagą i troską, dzięki czemu Twoi klienci otrzymują produkt wegański, ręcznie robiony i produkowany w małych ilościach, w celu zapewnienia najlepszej kontroli jakości. 

Dzięki metodzie tłoczenia na zimno, zachowujemy w naszych mydłach naturalną glicerynę, co czyni je doskonałym wyborem dla klientów o wrażliwej skórze. Z drugiej strony metoda topienia i nalewania gwarantuje luksusową pianę, która przemawia do osób poszukujących odprężających doznań. Żaden z naszych produktów nie jest testowany na zwierzętach.

Zamów już teraz i podaruj klientom odrobinę luksusu w przystępnej cenie.

Oferujemy szeroką gamę zapachów, od klasycznej lawendy i mięty pieprzowej, po egzotyczny jaśmin i drzewo sandałowe. Na pewno znajdziesz coś dla swoich klientów.

A dzięki naszym przystępnym cenom hurtowym możesz łatwo zaopatrzyć się w te wysokiej jakości mydła, aby zaoferować swoim klientom produkt o dobrej wartości. Niezależnie od tego, czy prowadzisz zielarnię, drogerię czy sklep z pamiątkami, nasze hurtowe mydła z pewnością będą hitem wśród Twoich klientów. Od ponad 18 lat Ancient Wisdom dostarcza klientom hurtowym wysokiej jakości mydła, pomagając odnieść sukces ich biznesom. Rozumiemy, że nasz sukces jest bezpośrednio związany z sukcesem naszych klientów i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. 

Dołącz do nas, wybierając piękno, zrównoważony rozwój i troskę o środowisko w jednym mydlanym bloku. Razem stwórzmy świat, w którym pielęgnacja skóry jest zarówno przyjemnością, jak i uważnym wyborem. Cieszymy się, że możemy wyruszyć z Tobą w tę podróż.

Krajalnice do Mydeł i Opakowania

Metalowa Krajalnica do Mydła w Bloku

HMS-31
Dostęp do cen po zalogowaniu/rejestracji
Zarejestruj

Krajalnica do Mydła z Prostym i Karbowanym Ostrzem

HMS-48
Dostęp do cen po zalogowaniu/rejestracji
Zarejestruj

Rzeźbiona Krajalnica do Mydła - drzewo Mango

hms-34m
Dostęp do cen po zalogowaniu/rejestracji
Zarejestruj

Folia do Pakowania Mydła (ok. 1000szt.)

HMS-30
Dostęp do cen po zalogowaniu/rejestracji
Zarejestruj

Papier Woskowany do Mydła 50gsm - 25x20cm - ok. 500 szt.

HMS-32a
Dostęp do cen po zalogowaniu/rejestracji
Zarejestruj