Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
CZAS REALIZACJI: 2-3 DNI ROBOCZE
t: 12 445 82 33  e: [email protected]

Na początku - 1995

Na początku Ancient Wisdom była małą siecią sklepów z pamiątkami, z punktami sprzedaży w Sheffield i Derbyshire w Anglii. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów powstała gama oryginalnych produktów do aromaterapii. Produkty te (wśród nich Sleep Stones) okazały się takim sukcesem, że zainteresowali się nimi inni sprzedawcy. Szybko okazało się, że sprzedaż hurtowa dla punktów z upominkami jest atrakcyjnym rozwiązaniem biznesowym. To właśnie skupienie się na zapotrzebowaniu klientów było i pozostaje cechą naszego sukcesu. 

Z biegiem lat koncepcja aromaterapii została rozszerzona o szeroką gamę upominków, w tym świece, kryształy i kadzidła. Obecnie posiadamy na stanie prawie 10 000 linii produktów, importowanych z Indii, Indonezji, Nepalu i Chin - zaopatrując detalistów w całej Europie. 

Działając ze Słowacji - magazyn dystrybucyjny o powierzchni 8000 m2 w Trnavie - stale rozszerzamy naszą ofertę produktów z zamiarem dostarczenia wszystkiego, czego potrzebuje Twoja firma upominkowa. Przeczytaj historię AWGifts tutaj.


Skąd nazwa "Ancient Wisdom" i "AWGifts"?

Cóż, to wszystko rozpoczęło się około 6000 lat temu... Folklor, coraz bardziej wspierany przez archeologię, mówi nam, że ludzkość była daleka od prymitywnej w tak zwanych prymitywnych czasach. Rozwój cywilizacji i mądrości w żadnym wypadku nie podążał w stałym kierunku w górę. Stonehenge i piramidy są dobrymi przykładami tego, jak starożytna kultura może wyprzedzić swoich potomków. Świat aromaterapii, tajemnicze właściwości roślin i drzew, to obszary, w których starożytni wyraźnie orientowali się lepiej niż my dzisiaj. Źródło tej starożytnej mądrości jest przedmiotem wielkiej debaty wśród naukowców i teologów. Czy wywodziła się jeszcze z czasów przedpotopowych i była związana z nefilimami (mityczną rasy synów Bożych) czy od kosmitów? Faktem jest, że wielka mądrość została odkryta i utracona w stosunkowo krótkim czasie, prawdopodobnie około 6000 lat temu. A poważniej... Rosnące zainteresowanie aromaterapią wydaje się nie być bez związku z rosnącym zainteresowaniem wszystkim, co starożytne i duchowe. Większość ludzi uważa, że mają głębszą, łagodniejszą stronę. Stronę, która lubi tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę w domu, palić świece i rozkoszować się wspaniałymi zapachami. Koncepcja Ancient Wisdom ma w jakiś sposób zaspokoić tę najbardziej podstawową ludzką potrzebę. AWGifts oznacza oczywiście Ancient Wisdom Gifts i jest naszym stylem handlu w Europie, więc mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tej podróży.

5 powodów, dlaczego warto...

Pięć powodów, dla których Ancient Wisdom nie przypomina żadnej innej hurtowni upominków!


1. Brak handlowców

To prawda, że nie zatrudniamy sprzedawców, nigdy nie znajdziesz nas na targach, nigdy nie będziemy Cię namawiać do kupowania u nas. Nikt nie otrzymuje prowizji od sprzedaży. Nasze produkty muszą być wystarczająco dobre, aby sprzedawać się same – możesz zamawiać online, jest to wydajne i szybkie, a oszczędności pomagają Twojej firmie rozwijać się i sprzedawać więcej.


2. Oferujemy tylko sprzedaż hurtową

Zarejestruj się, aby zobaczyć ceny i uzyskać dostęp do atrakcyjnych stawek hurtowych. W ogóle nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Wiele innych dużych hurtowników, jeśli nie wszystkie, posiada sklepy internetowe, a często także punkty sprzedaży detalicznej. Konkurują bezpośrednio z Tobą. W Ancient Wisdom uważamy, że jest to niesprawiedliwe. Naszym zadaniem jest dostarczanie najlepszych hurtowych upominków, Twoim zadaniem jest umiejętne prowadzenie sprzedaży detalicznej.


3. AWGifts ma zasięg globalny - robisz interesy z nami, robisz je bezpośrednio

Od wielu lat budujemy i udoskonalamy szeroką gamę produktów - mamy biura/magazyny w Indonezji, Indiach i Chinach, aby pozyskiwać i projektować świetne upominki. Posiadamy również fabrykę aromaterapii, produktów kąpielowych i zapachów do domu w Anglii oraz fabrykę świec sojowych w Chinach.


4. AWGifts jest skoncentrowany na ekologii i sprawiedliwym handlu

Od ponad dwudziestu uszu handlujemy uczciwie, upewniając się, że nasze łańcuchy dostaw nie nadużywają praw pracowników i dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć ilość plastiku i szkodliwych składników. W miarę możliwości współpracujemy z rodzinnymi firmami rzemieślniczymi, które dbają o produkty i swoich ludzi.


5. AWGifts jest ulubionym hurtownikiem upominków w Wielkiej Brytanii i Europie 

Przez lata zarejestrowało się u nas ponad 100 000 sklepów z upominkami, mamy ponad 70 000 stałych klientów - w większości niezależnych biznesów. Cieszymy się, że będziemy Twoim zaufanym partnerem handlowym. Dołącz do nas już dziś.