Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
CZAS REALIZACJI: 3-4 DNI ROBOCZE
t: 12 445 82 33  e: [email protected]

Trochę o nas

Otwarty w sierpniu 2017 r.  na Słowacji, w historycznym mieście Trnawa, magazyn umożliwił powstanie Hurtowni AWGifts. Kilka tysięcy produktów jest teraz dostępnych "po sąsiedzku" dla klientów z Polski. Aromaterapia, kadzidełka, świece, produkty kąpielowe, rękodzieło... Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Co odróżnia nas od innych hurtowni?

1. Nie zatrudniamy handlowców! Tak, to prawda, nie zatrudniamy handlowców, nie bierzemy udziału w targach, nie naciskamy naszych klientów żeby kupowali u nas. Nasze produkty powinny sprzedawać się same, zapachem, kolorem, jakością. Zamówienia składasz poprzez strony naszego sklepu online, jest to proste i szybkie.


2. AWGifts to sprzedaż wyłącznie hurtowa. Nie sprzedajemy naszych produktów detalicznie. Wiele hurtowni oprócz sprzedaży firmom, sprzedaje również produkty poprzez sklep online klientom indywidualnym, tworząc w ten sposób konkurencję dla swoich własnych klientów. Według nas nie jest to sprawiedliwe - my staramy się dostarczyć Ci produkt, który Ty odsprzedasz dalej.


3. Od 1995 r. budujemy ofertę naszej hurtowni, w oparciu o nasze magazyny i biura w Sheffield (UK), Chinach, Indonezji oraz Indiach. Staramy się o nowe produkty, nowe wzory. Posiadamy również dział produkcyjny w Sheffield (UK) dla produktów aromaterapeutycznych, mydeł oraz zapachów do domu, a także fabrykę świeczek sojowych w Chinach. 


4. AWGifts jest ulubioną europejską hurtownią upominków - ponad 100 tys. sklepów zarejestrowało się u nas, z czego połowa to regularni klienci. Nasza hurtownia mieści się w samym sercu Europy, aby jak najlepiej móc wspierać Twój biznes. Wypróbuj nas już dziś.