AWGifts Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świeczki

Twoja Ulubiona Hurtownia Upominków
WYSYŁKA OPÓŹNIONA O 2-4 DNI
t: 12 445 82 33

Troszkę o Nas

Otwarty w sierpniu 2017r magazyn na Słowacji w historycznym mieście Trnawa pozwolił powstać Hurtowni AWGifts. Kilka tysięcy produktów jest teraz dostępnych "po sąsiedzku" dla Polskich klientów. Produkty związane z Aromaterapią, Mydła w Blokach, Kadzidełka, świeczki, Wyroby Drewniane... każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hurtowni AWGifts :)


Co odróżnia nas od innych hurtowni?

1. Nie zatrudniamy handlowców! Tak, to prawda, nie zatrudniamy handlowców, nie bierzemy udziału w targach, nie naciskamy naszych klientów żeby kupowali u Nas. Nasze produkty powinny sprzedawać się same, zapachem , kolorem , jakością. Zamówienia składasz poprzez strony naszego sklepu online, jest to proste i szybkie.


2. AWGifts to sprzedaż wyłącznie hurtowa. Nie sprzedajemy naszych produktów detalicznie. Wiele hurtowni oprócz sprzedaży sklepom, sprzedaje również produkty poprzez sklep online klientowi detalicznemu, tworząc w ten sposób konkurencje dla swoich własnych klientów. Według nas to nie jest sprawiedliwe, my staramy się dostarczyć Tobie produkt, który Ty odsprzedaż dalej.


3. Od 1995r budujemy ofertę naszej hurtowni w oparciu o nasze magazyny i biura w Sheffield UK, Chinach, Indonezji oraz Indiach. Staramy się o nowe produkty, nowe wzory. Posiadamy również dział produkcyjny w Sheffield UK dla produktów Aromaterapeutycznych, Mydeł oraz Zapachów do domu, oraz fabrykę świeczek sojowych w Chinach. 


4. AWGifts jest ulubioną europejską hurtownią upominków - ponad 100,000 sklepów zarejestrowało się u nas, z czego połowa to regularni klienci. Nasza hurtownia mieści się w samym sercu Europy żeby służyć Tobie lepiej. Wypróbuj nas już dziś.