Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE
Tania dostawa
-5% pierwsze zamówienie
Zniżki ilościowe
Brak minimalnej kwoty

Poznaj autentyczne brytyjskie rzemiosło dzięki naszym hurtowym kosmetykom i produktom kąpielowym, produkowanym w Wielkiej Brytanii

Wybierz się na wycieczkę po prawdziwym brytyjskim rzemiośle i innowacjach dzięki naszej wyjątkowej ofercie hurtowych kosmetyków wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii, stworzonych specjalnie, aby oddać hołd wyjątkowym tradycjom i dzisiejszej kreatywności. Nasza oferta, pochodząca z samego serca Sheffield, zawiera doskonałe produkty do kąpieli, zachwycające kosmetyki i ręcznie robione prezenty.

Doskonała jakość i kunszt

Źródłem całej oferty jest AW-Aromatics i rzemieślnicy: jedyny w swoim rodzaju zakład produkcyjny, w którym tradycja idzie w parze z umiejętnościami wytwarzania produktów o niezrównanej doskonałości. Od każdego ręcznie nalewanego mydła po wyjątkowo mieszane kosmetyczne, od każdego unikalnego zestawu kul do kąpieli po każdy produkt do aromaterapii, jasne jest, że nasi rzemieślnicy przywiązują wagę do jakości. Zatem „Made in UK” to nie tylko informacja o pochodzeniu - to także obietnica co do jakości i dziedzictwa.

Szeroka gama produktów dla każdego

W naszej szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję. Oferta obejmuje najlepsze na świecie ręcznie robione mydła, zapachy, a także najnowsze trendy kosmetyczne i ponadczasowe, niezbędne produkty do pielęgnacji skóry. Wszystkie te produkty są dedykowane Tobie i Twoim klientom. Odmienią ofertę każdego sklepu, zapewniając kupującym przytulność, relaks i odrobinę luksusu.

Świętując brytyjską kreatywność i doskonałość

Jesteśmy naprawdę dumni z naszych angielskich kolegów, których ogromne zdolności twórcze i zaangażowanie znajdują odzwierciedlenie w ręcznym tworzeniu tak pięknych produktów. To ich twórczy duch sprawia, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie produktów do kąpieli i pielęgnacji, dzięki czemu nasza oferta nie tylko spełnia, ale nawet przewyższa standardy jakości. 

Dołącz do nas i świętuj brytyjski urok, jakość i innowacyjność. Sprawdź upominki i kosmetyki prosto z Wielkiej Brytanii.