Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
CZAS REALIZACJI: 1-2 DNI ROBOCZE
t: 12 445 82 33  e: [email protected]

Warunki zakupów


1. Zasady ogólne

Właścicielem strony umieszczonej pod domeną www.awgifts.pl jest firma Ancient Wisdom s. r. o., z siedzibą w CTPark Trnava, Prílohy, 919 26 Zavar, Słowacja. Wszelkie prawa do całej zawartości witryny internetowej są zastrzeżone.

Korzystając z serwisu akceptujesz zawarte na tej stronie zasady jej użytkowania. Strona jest przeznaczona dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą. Zakupów produktów znajdujących się na stronie można dokonywać tylko w celu ich dalszej odsprzedaży lub do prowadzenia działalności gospodarczej (np. hotel, spa, gabinet kosmetyczny itd.).

AWGifts nie gwarantuje nieprzerwanego charakteru dostępu do niniejszej witryny, braku zakłóceń ani braku wirusów lub innych szkodliwych elementów w zawartości, oprogramowaniu  lub materiałach dostępnych poprzez niniejszą witrynę. Zmiany na niniejszej stronie mogą być dokonywane w dowolnej chwili, poprzez aktualizację  publikowanych danych. Mogą one obejmować wszelkie zawarte na niej informacje i materiały. W przypadku zmiany niniejszych zasad regulujących funkcjonowanie  strony, korzystanie z witryny oznacza akceptację każdorazowo zmienionych warunków.

2.  Zamówienia

www.AWGifts.pl to strona hurtowa. Współpracujemy wyłącznie z klientami hurtowymi. Aby móc zobaczyć ceny naszych produktów, musisz zarejestrować dane swojej firmy, zakładając konto na naszej stronie. Nie możemy ujawniać żadnych cen niezarejestrowanym kupującym. Musimy znać Twoje imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (dostawy i faktury), numer telefonu kontaktowego i adres e-mail. Jeśli nie masz numeru REGON, NIP możesz je dostarczyć w późniejszym terminie. Nie są one obowiązkowe przy pierwszej rejestracji. Po rejestracji zostanie wygenerowany unikalny numer konta. Znajdziesz go w swoim profilu, obok nazwy firmy. Twoje dane osobowe nigdy nie będą w żaden sposób udostępniane firmom zewnętrznym, z wyjątkiem wyznaczonych przez nas kurierów.

Przedmiotem zamówień są towary, których zdjęcia zostały umieszczone na stronie www.awgifts.pl. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT, czyli są cenami netto. Ceny nie zawierają również kosztów przesyłki.

Obecnie nie posiadamy minimum logistycznego. Prosimy o zamawianie pełnych opakowań (za wyjątkiem produktów sprzedawanych na sztuki), ponieważ nie sprzedajemy detalicznie.

Zamówienia można sporządzać bezpośrednio na stronie, jak również można je przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected], a także telefonicznie pod numerem 124458233 ( Pon-Pt od 9.00-17.00 ).

Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w szczególnych przypadkach, gdy na stronie w opisie wkradł się błąd dotyczący ilości, ceny.


3. Płatności

Akceptujemy następujące formy płatności:

  • Karta kredytowa/debetowa
  • PayPal
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze (za pobraniem) 

W przypadku płatności za pobraniem, płatności należy dokonać bezpośrednio u kuriera po otrzymaniu zamówienia. Zapewniamy płatność za pobraniem dla następujących krajów: Słowacja, Polska.

Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia, jeśli nie otrzymamy za nie pełnej zapłaty w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia, chyba że uzgodniliśmy z kupującym inny termin. Należy pamiętać, że nie możemy wysłać towaru, dopóki nie otrzymamy pełnej płatności (nie dotyczy zamówień za pobraniem). 

Zastrzegamy sobie prawo do żądania płatności za pierwsze zamówienie przelewem bankowym, w przypadku wysokiej wartości. 


4. Reklamacje

W chwili odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić poprzez e-mail lub telefonicznie, najlepiej w ciągu 2-3 dni od momentu odebrania przesyłki. Jeżeli produkty zostały uszkodzone podczas dostawy, prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru. Po otrzymaniu zdjęcia dołączymy notkę kredytową na koncie Kupującego. Wartość notki zostanie następnie odjęta od wartości następnego zamówienia. Przypadki bardziej skomplikowane będą rozpatrywane indywidualnie i za porozumieniem obu stron.

5. Ochrona własności intelektualnej.

Prawa autorskie do treści publikowanych w niniejszej witrynie, znaki handlowe i inne prawa własności intelektualnej związane z materiałami zamieszczonymi w witrynie posiada firma Ancient Wisdom oraz podmioty, które na podstawie odrębnych umów wyraziły zgodę na publikację materiałów na stronie. Prawnie chronione są teksty, grafiki, zdjęcia i inne materiały dostępne w witrynie włącznie z ich doborem, układem oraz szatą graficzną. Materiały i dokumenty umieszczone w niniejszej witrynie podlegają ochronie prawnej. Korzystanie z tych materiałów i dokumentów bez zgody firmy Ancient Wisdom może stanowić podstawę postępowania karnego, jak również do wszczęcia procesu cywilnego.

6. Postanowienia ogólne

W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy prawne. Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji pomiędzy firmą Ancient Wisdom, a Kupującymi, strony będą rozstrzygać polubownie, w drodze porozumienia stron.
Właściciel strony zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. Zmiany wchodzą w życie po opublikowaniu ich na niniejszej stronie internetowej, w zakresie, w jakim jest to dopuszczalne przez obowiązujące przepisy.