Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE
Tania dostawa
-5% pierwsze zamówienie
Zniżki ilościowe
Brak minimalnej kwoty

Zapachy do Domu - Hurtownia AWGifts

Odkryj naszą różnorodną hurtową ofertę wysokiej jakości produktów, które pozwolą Twoim klientom zanurzyć się w bogatych i fascynujących aromatach. Duża część naszego asortymentu jest wytwarzana w Anglii, w naszym zakładzie produkcyjnym, i dystrybuowana na terenie Europy za pośrednictwem nowoczesnego magazynu na Słowacji. Daje to komfort szybkiej wysyłki na terenie całej Europy. 

W naszym dziale "Zapachy do Domu" stawiamy na jakość, piękno i różnorodność. Nasze produkty są stworzone, by dostarczać wyjątkowe doznania zmysłowe, podnosząc jakość życia w każdym domu. Polecamy zaopatrzyć się w duży wybór olejków zapachowych, kominków zapachowych, podgrzewaczy i różne rodzaje granulek zapachowych, aby zbudować dochodowy dział z dobrą powtarzalnością transakcji. Jeśli masz ochotę rozwijać własną markę, zerknij na hurtowe olejki zapachowe, butelki i rattanowe patyczki do dyfuzorów trzcinowych.

Odkryj więcej pachnących świec

Przez wiele lat ciężko pracowaliśmy, aby znaleźć dla Ciebie najlepiej sprzedające się i wysokiej jakości świece oraz świeczniki. A wszystko to oczywiście w konkurencyjnych cenach.

Sprawdź teraz