Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE
t: +48 12 445 8233  e: [email protected]
Caption

Najczęściej Zadawane Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od naszych klientów. Mamy nadzieję, że ta strona pomoże Ci uzyskać informacje, których potrzebujesz.

Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

Nie ma minimalnej kwoty dla zamówień krajowych czy eksportowych. Przy zamówieniach poniżej 250 zł netto, doliczana jest jednak opłata za małe zamówienie w wysokości 20 zł netto, w celu pokrycia kosztów administracyjnych, przygotowania oraz wysłania produktów. Posiadając status Złotego Klienta, jesteś zwolniony z dodatkowej opłaty w przypadku złożenia zamówienia o wartości poniżej 250 zł netto.

Czy wasze produkty są wegańskie/wegetariańskie?

Większość naszych produktów kosmetycznych jest przyjazna weganom. Łatwiej właściwie wymienić te, które nie są, więc zapoznaj się z poniższą listą:

Mydła Oliwkowe w Blokach 1,25 kg:

Mydło Oliwkowe w bloku - Propolis/Kit Pszczeli - ArtS-16 - https://www.awgifts.pl/arts-16

Mydło Oliwkowe w Bloku - Ośle Mleko - ArtS-26 - https://www.awgifts.pl/arts-26

Mydło Oliwkowe w Bloku - Kozie Mleko - ArtS-29 - https://www.awgifts.pl/arts-29


Musujące Kule Do Kąpieli Funky - 180 g: 

https://www.awgifts.pl/fbb


Zestawy Koktajlowych Kul Kąpielowych:

Zestaw 3 Kul Kąpielowych - Margarita - CBB-02 - https://www.awgifts.pl/cbb-02


Halloweenowe Kule do Kąpieli 180 g:

Halloweenowe Kule do Kąpieli - Kokos i Limonka - HBB-03 - https://www.awgifts.pl/hbb-03


Używamy barwników i składników, które nie były stosowane ani testowane na zwierzętach. Niektóre z naszych produktów są wykonane ze skóry lub włosia dzika; zostanie to określone w opisie i/lub nazwie produktu.

Czy olej palmowy, który zawierają wasze produkty, jest certyfikowany przez RSPO?

Ancient Wisdom i AWGifts są zaangażowane w zrównoważony rozwój na rynku upominków i kosmetyków. Szczycimy się naszym etycznym statusem producenta i importera. Współpracując wyłącznie z członkami RSPO i POIG, chcemy zwiększać świadomość dotyczącą dobrego oleju palmowego wśród naszych klientów i konsumentów, aby mogli dokonywać bardziej świadomych wyborów zakupowych. Więcej informacji tutaj.

Czy sprzedajecie do ogółu społeczeństwa/klienta końcowego?

AWGifts Polska to hurtownia internetowa. Współpracujemy wyłącznie z klientami hurtowymi. Aby móc zobaczyć ceny naszych produktów, musisz zarejestrować dane swojej firmy, zakładając konto na naszej stronie. Nie możemy ujawniać żadnych cen niezarejestrowanym kupującym. Musimy znać Twoje imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (dostawa i faktura), numer telefonu kontaktowego i adres e-mail. Jeśli nie masz numeru rejestracyjnego firmy lub numeru VAT, możesz je dostarczyć w późniejszym terminie. Nie są one obowiązkowe przy pierwszej rejestracji.

Dlaczego przy waszych produktach widnieją dwie ceny?

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny na naszej stronie internetowej były aktualne, jednak wszelkie zmiany mogą zostać wprowadzone bez powiadomienia. Ceny na stronie zastępują wszelkie inne źródła. Niektóre produkty są objęte rabatem ilościowym/rabatem dla Złotych Klientów. Produkty te są oznaczone specjalnymi tagami. Jeśli zauważysz zniżkę na stronie produktu, odpowiada ona tylko temu konkretnemu produktowi i jego rodzinie (produktom o tym samym kodzie, np. EO). Rabaty ilościowe/ rabaty Złotego Klienta to ten sam rabat na różnych warunkach – promocji nie można łączyć. 

Ceny prezentujemy w następujący sposób:

Cena: to cena netto 

SCD: Sugerowana cena detaliczna (cena za jaką powinni sprzedawać nasi klienci)

Czy mogę wykorzystać wasze zdjęcia i treści na mojej stronie internetowej lub w sklepie?

Mówiąc prosto... Tak, możesz, ale... Ancient Wisdom udziela pozwolenia na elektroniczne kopiowanie i/lub drukowanie w formie papierowej części tej strony internetowej wyłącznie w celu złożenia zamówienia w Ancient Wisdom s.r.o. lub na wkorzystywanie tej strony internetowej jako źródło zakupów. Jakiekolwiek inne wykorzystanie materiałów z naszej strony (w tym powielanie do celów innych niż wymienione powyżej, modyfikacja, dystrybucja lub ponowna publikacja) bez naszej uprzedniej pisemnej zgody jest surowo zabronione.

Czy posiadacie wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące produktów kosmetycznych?

Wszystkie nasze produkty przeznaczone do użytku kosmetycznego są certyfikowane i testowane zgodnie z wymogami prawa, a składniki każdego z tych produktów są dostępne na stronie internetowej i na żądanie. Ponadto rejestrujemy wszystkie nasze produkty w CPNP, który jest unijną bazą danych produktów kosmetycznych.