Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE
t: +48 12 445 8233  e: [email protected]

Produkty Indyjskie - hurtownia AWGifts Polska

W tej kategorii znajdziesz hurtową ofertę upominków wykonanych w Indiach. Importujemy produkty z tego kraju od ponad 20 lat, zawsze dbając o to, aby były produkowane przez renomowane firmy, które sprawiedliwie traktują pracowników i kontrahentów. Prawie każdego przedsiębiorcę odwiedzamy osobiście, aby zapewnić dobre standardy. 

Większość naszych dostawców to małe firmy rodzinne, które z przyjemnością wspieramy od wielu lat. Nasz człowiek w Indiach, pan Chatterjee, a teraz także jego syn Drishtanta, są naszymi agentami na miejscu, zapewniającymi jakość i szybkie dostawy. Pan Chatterjee współpracuje osobiście z AW od ponad 12 lat, jest również właścicielem fabryki bawełny i juty w Serampore koło Kalkuty. Od 2010 roku importujemy 100% indyjską bawełnę, dlatego żaden bawełniany produkt w AW nie pochodzi z Chin.  

W pobliżu fabryki znajduje się dom dziecka dla dzieci osieroconych, który mamy przyjemność wspierać. 

Wybierając indyjskie hurtowe produkty z AW, możesz mieć pewność, że nie tylko kupujesz tak bezpośrednio, jak to tylko możliwe, ale że towary są sprzedawane uczciwie. My również dokładamy wszelkich starań, aby dać mieszkańcom Indii coś od siebie.

Kadzidełka