AWGifts Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świeczki

Twoja Ulubiona Hurtownia Upominków
Wysyłka Opóźniona o 3-4 dni
t: 12 445 82 33  e: [email protected]

25.03.2020

Dbamy o to, by nasz magazyn był otwarty tak długo, jak to tylko możliwe. Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi odpowiednimi organami, aby upewnić się, że nadal robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać naszych klientów online i współpracowników w tym trudnym czasie. Będziemy wprowadzać wszelkie niezbędne zmiany, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, a w ten czy inny sposób będziemy nadal zapewniać obsługę naszych klientów.


Problemy operacyjne i niektóre możliwości, które możesz rozważyć.

Mamy nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze i pomimo ciężkiej sytuacji związanej z wirusem starasz się mysleć pozytywnie. Chciałbym  poinformować Ciebie, że Hurtownia AWGifts jest nadal otwarta i wysyła zamówienia do Polski.

 

Praca z domu - Marketing / Obsługa Klienta

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość jeżeli nie odpowiemy na Twój telefon lub Twoją wiadomość na czacie. Staramy się o jak najlepszy kontakt z klientem, jednak pracując z domu mamy utrudniony kontakt z działem zamawiającym, produkcyjnym i czasami odpowiedź może zająć więcej czasu. Radosław stara się stanąć na wysokości zadania :)

 

Magazyn.- zamówienia 

Przygotowanie zamówień, pakowanie i wysyłka - magazynierzy pracują w maseczkach, noszą rękawiczki, sprawdzamy ich temperaturę ciała. Goście z zewnątrz nie mają dostępu do naszych budynków. Zamówienia są więc realizowane w dość szybkim tempie, pracy jest dużo bo sprzedajemy mydła i olejki eteryczne.

 

Dostawy - Kurierzy

Kurier DPD nadal realizuje dostawy jednak ze względu za bezpieczeństwo wycofaliśmy płatność przy odbiorze. Jest możliwe że kurier dostarczy paczkę starając się ograniczyć kontakt z klientem, tzn paczka jest pozostawiona pod wskazanym adresem, nie jest wymagany podpis, dostawca jest oddalony o kilka metrów od osoby odbierającej paczkę. 

 

Stany Magazynowe

Dział produkcyjny w Sheffield przygotowuje olejki,  mydła i produkty do kapieli, Otrzymujemy dostawy z Indii, Indonezji, Maroko i Nepalu. Pierwszy od kilku tygodni kontener opuścił port w Chinach, więc nasze produkty są nadal w sprzedaży :) 

 

Twój sklep może byc zamknięty, są to trudne czasy dla niektórych naszych klientów. Jeżeli to mozliwe Twoja obecność na rynku online może przynieś jakieś zyski. Opisy i zdjęcia z naszych stron są dla Ciebie dostepne i możesz je wykorzystać. Nasz magazyn na  rozpoczął sprzedaż Dropshipping, możesz więc zaopatrywać klientów nie posiadając produktu u siebie na magazynie czy w sklepie.

 

Dbaj o siebie i o najbliższych - pozdrawiamy AWGifts