Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

Organiczna Ceremonialna Herbata Matcha 1 kg - 1 klasa

Kod Produktu : ArTea-24

Matcha to drobny proszek z liści zielonej herbaty. Ma jasny, szmaragdowozielony kolor i bogaty, roślinny smak. Liście herbaty, używane do produkcji matchy, są zacienione przez kilka ostatnich tygodni poprzedzających zbiory, co skutkuje ciemnozielonymi liśćmi herbaty, o wyższym poziomie chlorofilu, kofeiny i l-teaniny. Po zebraniu liści herbaty są one parowane w celu zatrzymania procesu utleniania. Następnie są mielone na drobny proszek i pakowane do sprzedaży.

Organiczna Ceremonialna Herbata Matcha to wysokiej jakości produkt, tradycyjnie używany w japońskich ceremoniach herbacianych. Ten rodzaj matchy jest wytwarzany z najmłodszych liści herbaty, które są zbierane ręcznie i mielone na drobny proszek. Ma delikatny i subtelny profil smakowy, z lekko słodkim posmakiem. Zwykle spożywa się ją samą, ubijaną z gorącą wodą, aby stworzyć pieniącą się, jasnozieloną miksturę.  

Jest nieco bardziej subtelna niż matcha klasy kulinarnej i powinna być spożywana samodzielnie, a nie dodawana do latte czy wyrobów cukierniczych.

Pochodzenie Japan
Waga 1Kg /szt.
Shipping weight 1Kg
Wymiary
Materiały/Składniki Organic Matcha Green Tea
CPNP
UFI
Kod Kreskowy 5056422952811
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy