Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE
Volume discount
Kup 12 opakowań otrzymasz 5% znizki
Złoty Klient
Kup 1 produkt, otrzymasz 5% znizki

Lawendowa Bawełniana Poduszka na Oczy w Pudełku Prezentowym - Leniwy Leniwiec

Kod Produktu : CEyeP-05

Poduszka na oczy, wypełniona nasionami pszenicy, nasączonymi olejkiem eterycznym z lawendy. Wykonana z bawełny w zwierzęce wzory. 

SPOSÓB UŻYCIA: Poduszka na oczy jest całkowicie naturalna i łatwa w użyciu. Przeznaczona jest do stosowania jako delikatny produkt rozgrzewający lub chłodzący, do nakładania na twarz. 

PODGRZEWANIE: Podgrzewaj tylko worek wewnętrzny, na czystej powierzchni, zgodnie z czasami podanymi poniżej. Zwilż go, umieszczając żaroodporny pojemnik z gorącą wodą tuż obok. Ewentualnie spryskaj wodą przed podgrzaniem - pozwala to zatrzymać ciepło do 40 minut. Pozostaw worek do ostygnięcia przed ponownym podgrzaniem. Kuchenka mikrofalowa: 30 do 60 sekund przy 600 W,
Piekarnik: 5 do 10 minut przy 125 °C, nie przegrzewać. 

CHŁODZENIE: Aby schłodzić, po prostu przechowuj w zamrażarce lub lodówce przez co najmniej 1 godzinę. W przypadku długotrwałego przechowywania, trzymaj produkt w zamrażarce, aby zachować najwyższą świeżość. 

PRANIE: Wszystkie można zdjąć i wyprać ręcznie. Użyj łagodnego detergentu, unikaj suszenia w suszarce. Nie prać wewnętrznej torby z ziarnami pszenicy w środku.

Pochodzenie India
Waga 0,35Kg /sztuka
Shipping weight 0,35Kg
Wymiary 23x11x3 (cm), 0,759L, 0,461Kg/L
Materiały/Składniki Lavender Essential Oil, Wheat, Cotton, Cardboard Box, Lavender Flowers
CPNP
UFI
Kod Kreskowy 5056422980371
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy