Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

4x Roślinna Mieszanka do Kąpieli Parowej Twarzy - Naturalna 25g

Kod Produktu : BFSB-01

Wysublimowana mieszanka najlepszych naturalnych składników, która udoskonali rutynową pielęgnację skóry Twoich klientów. Pozwól im zanurzyć się w kojącym doświadczeniu, które łączy w sobie moc lawendy, płatków róży, płatków kwiatów rumianku i płatków kwiatów nagietka. 

Lawenda znana jest ze swoich delikatnych właściwości, które pomagają ukoić i zrelaksować skórę. W połączeniu z delikatną elegancją róży, ten botaniczny duet tworzy harmonijną mieszankę, która odmładza i równoważy cerę. Dodatek rumianku dodaje odrobinę ukojenia. Jego uspokajające działanie pomaga zmniejszyć zaczerwienienia i stany zapalne, pozostawiając skórę odświeżoną i ożywioną. Skuteczność Botanicznej Mieszanki do Kąpieli Parowej zwiększa nagietek, znany ze swoich właściwości kojących i leczniczych. Te złote płatki odżywiają i promują zdrowie skóry, pozostawiając promienny i świetlisty blask. 

Nasza mieszanka delikatnie otwiera pory, pozwalając parze przenosić aktywne związki tych roślinnych składników głęboko w skórę. Gdy para otula twarz, napięcie i zanieczyszczenia ulatują, a zastępuje je poczucie odnowy, spokoju i jasności. 

Sposób użycia: Wystarczy dodać garść mieszanki do miski z gorącą wodą, pochylić się nad miską (w bezpiecznej odległości, aby uniknąć poparzeń) i nałożyć ręcznik na głowę, aby zatrzymać parę. Odczekać do 10 minut, a następnie wytrzeć twarz bawełnianą ściereczką.

Pochodzenie Francja
Waga 0.2Kg /szt.
Shipping weight 1Kg
Wymiary 7.5x7.5x8 (cm), 0.45L, 0.444Kg/L
Materiały/Składniki Lavandula Angustifolia Flower, Rosa Centifolia Petals, Matricaria Recutita Flower, Calendula Officinalis Petals
CPNP 4323916
UFI
Kod Kreskowy 5056422989183
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy