Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

3x Krótkie Skarpetki Bambusowe - Szczęśliwe Skarpety (S/M)

Kod Produktu : BamSL-20F
Cena Jednostki Price/Unit
36-40 EU zł 27.57 3 zł 9.19/para
41-46 EU zł 27.57 3 zł 9.19/para

Urocze Krótkie Skarpetki Bambusowe, które przynoszą ze sobą pozytywną energię i szczęście. Motywy koniczynek, pieniędzy i końskich podków niosą ze sobą różnorodne znaczenia, które mają za zadanie przyciągać pomyślność, dobrobyt i powodzenie. 

Koniczyny są od dawna uważane za symbole szczęścia. Motyw koniczynek na skarpetkach przynosi ze sobą ducha szczęścia i optymizmu, przypominając, że życie jest pełne pozytywnych możliwości. Symbol pieniędzy odnosi się do dobrobytu i powodzenia materialnego. Niesie ze sobą przypomnienie o radości z sukcesów finansowych i harmonii w życiu materialnym. Końskie podkowy są uważane za amulety, które mają przynosić ochronę i przyciągać szczęście. Motyw końskich podków symbolizuje ducha ochrony i pozytywnej energii. 

Nasze skarpetki zostały wykonane z miękkich i oddychających włókien bambusa, które dbają o zdrowie stóp. Bambus utrzymuje stopy w suchości i komforcie, zapewniając przyjazność dla skóry. Krótkie skarpetki są zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do stopy.

Pochodzenie Turkey
Waga 0.05Kg /para
Shipping weight 0.15Kg
Wymiary
Materiały/Składniki 70% Bamboo 28.5% Nylon 1.5% Elastine
CPNP
UFI
Kod Kreskowy 5056368330209
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy