Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

3x Krótkie Skarpetki Bambusowe - Słońce i Księżyc (S/M) 

Kod Produktu : BamSL-01F
Cena Jednostki Price/Unit
36-40 EU zł 27.57 3 zł 9.19/para
41-46 EU zł 27.57 3 zł 9.19/para

Krótkie skarpetki, wykonane z naturalnego bambusa, gwarantują niesamowitą miękkość, oddychalność i doskonałe dopasowanie do stopy. Bambus zapewnia również doskonałą odporność na wilgoć, co pozwala stopie utrzymać świeżość i suchość przez cały dzień. 

Skarpetki ozdobione są unikatowym wzorem Słońca i Księżyca, który dodaje im niepowtarzalnego uroku. W wielu kulturach słońce jest uważane za symbol życia, odrodzenia i siły stworzenia. Wzór słońca często kojarzy się z optymizmem, radością, mądrością i dostatkiem. 

W wielu mitologiach i wierzeniach księżyc jest utożsamiany z kobiecością, intuicją, zmianami i tajemniczością. Symbolika księżyca jest często związana z emocjami, marzeniami, magią i nieznanym. Połączenie tych dwóch symboli przynosi ze sobą harmonię i równowagę, reprezentując jednocześnie różnorodność i zrozumienie cyklicznych zmian i procesów życiowych. 

Krótkie skarpetki są doskonałym wyborem na co dzień, dzięki swojemu krótkiemu fasonowi, idealnie komponują się z różnymi rodzajami obuwia.

Pozwól swoim klientom wyrożnić się z tłumu i cieszyć się uczuciem miękkości oraz oryginalnym stylem każdego dnia.

Pochodzenie Turkey
Waga 0.05Kg /para
Shipping weight 0.15Kg
Wymiary
Materiały/Składniki 70% Bamboo 28.5% Nylon 1.5% Elastine
CPNP
UFI
Kod Kreskowy 5056368330018
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy