Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 2-3 DNI ROBOCZE
t: +48 12 445 8233  e: [email protected]

Duże Drzewko z Kamieni - Kwarc Skalny na Podstawie z Czarnego Agatu (100 kamieni)

Kod Produktu : AGemT-12

Duże Drzewko z Kamieni - Kwarc Skalny na Podstawie z Czarnego Agatu to majestatyczna ozdoba, łącząca w sobie klarowność kamienia kwarcu skalnego z solidnością czarnego agatu. 

Podstawa z czarnego agatu, pięknego minerału o różnych odcieniach czerni i brązu, stanowi solidne fundamenty dla tego okazałego drzewka.

Koronę drzewka tworzy 100 kamieni kwarcu skalnego, charakteryzujących się transparentną strukturą. Kwarc skalny jest kamieniem o znaczeniu duchowym, który pomaga w koncentracji, klarowności myśli i refleksji.

Duże drzewo jest symbolem życia, wzrostu i stabilności. Połączenie kamieni kwarcu skalnego z czarnym agatem niesie ze sobą pozytywną energię, równowagę i harmonię, co czyni to drzewko doskonałym prezentem dla osób poszukujących wewnętrznej równowagi i klarowności.

Duże drzewko z kwarcu skalnego na podstawie z czarnego agatu doskonale nadaje się do ozdabiania wnętrz. Jego imponujący rozmiar, naturalne piękno i transparentna struktura kamieni dodają elegancji i pozytywnej energii każdemu otoczeniu.

Pochodzenie India
Waga 0.1Kg /szt.
Shipping weight 0.1Kg
Wymiary 9x5x13 (cm), 0.585L, 0.171Kg/L
Materiały/Składniki gemstone, metal chain, chipstones
CPNP
UFI
Kod Kreskowy
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy