Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

Drzewko z Kamieni - Mix na Podstawie z Agatu (35 kamieni)

Kod Produktu : AGemT-01

Drzewko z Kamieni - Mix na Podstawie z Agatu to wyjątkowa ozdoba, która nie tylko przyciąga uwagę swoją estetyką, ale także niesie ze sobą pozytywną energię i znaczenie symboliczne. To ręcznie wykonane drzewko zostało starannie wykonane z 35 kamieni naturalnych, co dodaje mu niepowtarzalnego charakteru.

Produkt spoczywa na solidnej podstawie wykonanej z agatu. Agat jest uważany za kamień ochronny, który pomaga w tworzeniu harmonii i równowagi w życiu.

Korona drzewka składa się z różnych kamieni naturalnych o różnych kształtach, kolorach i właściwościach energetycznych. Możesz znaleźć wśród nich takie kamienie jak ametyst, kwarc skalny, sodalit. 

Drzewo jest często symbolem życia, wzrostu i stabilności. W wielu kulturach uważa się je za źródło energii i mocy. To piękne drzewko doskonale nadaje się do ozdabiania wnętrza mieszkania, biura lub innego miejsca. Jego naturalne piękno i kolorowa paleta kamieni dodają elegancji i pozytywnej energii każdemu otoczeniu. 

Drzewko z Kamieni - Mix na Agatowej Podstawie jest także idealnym prezentem dla osób zafascynowanych kamieniami i minerałami.

Pochodzenie India
Waga 0,04Kg /szt.
Shipping weight 0,04Kg
Wymiary 7x4,5x10 (cm), 0,315L, 0,127Kg/L
Materiały/Składniki gemstone, metal chain, chipstones
CPNP
UFI
Kod Kreskowy
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy