Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków

PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE

Suchy Dyfuzor - Nebulizator Żółty - USB A / USB C

Kod Produktu : AATOM-38

UWAGA: Dyfuzor działa bez użycia wody.

Akumulatorowy bezwodny dyfuzor - nebulizator. Łatwy w obsłudze, odpowiedni do butelek 10 ml lub 20 ml.

Sposób ładowania: 

Używaj napięcia wyjściowego DC5V, interfejsu USB komputera, adaptera interfejsu USB lub ładowarki samochodowej z interfejsem USB. Czerwone światło miga podczas ładowania; po pełnym naładowaniu wskaźnik jest zawsze zielony. W stanie włączonym, jeśli pozostały poziom naładowania baterii jest niższy niż 20%, światło będzie szybko migać w dowolnym trybie, co oznacza konieczność naładowania. Pełne naładowanie dyfuzora zajmuje 2-3 godziny.

Sposób użycia: 

Delikatnie wypchnij dyszę z dyfuzora. Wlej dowolny olejek eteryczny do butelki, a następnie zamontuj butelkę z powrotem w dyszy. Zwróć uwagę na oznaczenie kierunku położenia na dyfuzorze. 

Tryb smart: Naciśnij krótko górny przycisk, aby włączyć. Lewe światło świeci na biało, co oznacza, że urządzenie przechodzi w tryb smart i uruchamia się/zatrzymuje. 

Tryb ręczny: Naciśnij krótko, aby włączyć. Środkowe światło świeci na biało, co oznacza, że urządzenie jest w trybie lekkiego aromatu. Naciśnij ponownie, aby zaświeciło się prawe światło, zmieniając pracę na tryb silnego aromatu. 

Zaleca się stosowanie wyłącznie z olejkami eterycznymi.

Wymiary: 105 mm x 65 mm

Pochodzenie China
Waga /szt.
Shipping weight 0.466Kg
Wymiary 10.5x6.5 (cm)
Materiały/Składniki Plastic
CPNP
UFI
Kod Kreskowy 5056368347344
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy