Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIENIA: 1-2 DNI ROBOCZE
t: +48 12 445 8233  e: [email protected]
Volume discount
Kup 10 opakowań otrzymasz 5% znizki
Złoty Klient
Kup 1 produkt, otrzymasz 5% znizki

3x 10 ml Mieszanka Olejków Eterycznych z Rollerem - Skup się!

Kod Produktu : REBL-05

Ta stymulująca mieszanka zawiera wiecznie zielony rozmaryn, pikantny cyprys i orzeźwiający olejek z cytryny. Pomaga rozbudzić umysł, pozwalając na wykonywanie codziennych zadań z nową energią. 

Olejek rozmarynowy pomaga zmniejszyć poziom stresu, zwiększyć aktywność umysłową i jest używany do poprawy czujności i eliminowania negatywnych nastrojów. 

Olejek eteryczny z cyprysu promuje witalność i pozytywne uczucia. Jego związki aromatyczne mogą pomóc zapewnić dodatkowy zastrzyk energii, tak potrzebny w niektórych sytuacjach. 

Olejek eteryczny z cytryny jest powszechnie stosowany w aromaterapii i może pomóc złagodzić stres, poprawić nastrój i stymulować układ odpornościowy.

Mieszankę olejków eterycznych, dzięki rollerowi, można z łatwością nakładać przez cały dzień, na skronie, nadgarstki czy kark. Tym sposobem korzystanie z aromaterapii jest łatwiejsze niż kiedykolwiek - zawsze pod ręką, zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Nie stosować wewnętrznie.

Pochodzenie Zjednoczone Królestwo
Waga 0.05Kg /szt.
Shipping weight 0.12Kg
Wymiary 2x8.5 (cm)
Materiały/Składniki Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Citrus Limon Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citral*. *Naturally occurring in Essential Oils
CPNP 3157319
UFI
Kod Kreskowy 5055796597727
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy