AWGifts Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świeczki

Twoja Ulubiona Hurtownia Upominków
Płatność przy odbiorze tylko kartą płatniczą
t: 0124 458 233

Witamy w AWGifts Polska - Twojej Hurtowni Upominków dostarczającej produkty w całej Europie. 

Jeśli szukasz hurtownika, który co tydzień oferuję Ci Nowe Produkty, Najlepsze Oferty oraz Sprawiedliwy Handel - trafiłeś we właściwe miejsce. W AWGifts poświęcamy się dostarczaniu najlepszych w sprzedaży hurtowej upominków, pomagając klientom w rozwoju  ich handlu detalicznego. Jesteśmy Hurtownią która importuje ręcznie wykonywane produkty bezpośrednio z Indii, Indonezji i Chin. Wytwarzamy produkty do  Aromaterapii, Produkty Zapachowe i Kąpielowe w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii. Dzięki biurom, magazynom i zaangażowanym pracownikom w całej Azji, z magazynami dystrybucyjnymi w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i na Słowacji jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, zarówno dużych, jak i małych. Z pasją do sprzedaży upominków od 1995 roku, ponad 50 000 sprzedawców detalicznych na całym świecie jest zarejestrowanych i korzysta z handlu z nami. Zarejestruj się dziś.

Hurtownia istnieję od 1995 r. - Główny importer Kadzideł - Najlepszy producent Kuli Kąpielowych - Ekspert w zakresie Świec Sojowych - Najlepsze oferty Aromaterapii - Nowe produkty i oferty co tydzień - Najlepsi w sprzedaży Kwiatów Mydlanych, Lamp Solnych oraz wielu innych produktów. Sprawdź działy poniżej, posiadamy produkty, które zwiększą Twoją sprzedaż.

Darmowa Dostawa
Atrakcyjne Ceny dostawy z wysyłką nastepnego dnia jezeli zamówienie zostanie złożone przed godziną 12.00 w południe.
więcej informacji

Bonus przy Pierwszym Zamówieniu wart 650 złoty
Otrzymaj Produkty warte 650zł GRATIS dokonując pierwszych zakupów w AWGifts za kwotę powyżej 650zł netto
więcej informacji

Zniżki Złotego Klienta
Zamawiaj regularnie  żeby zostać Złotym Klientem i otrzymać z tego tytułu mkasymalne zniżki nawet przy mniejszych zakupach w hurtowni.
więcej informacji

Kupuj poprzez Departamenty

Jeżeli nie jesteś pewien czego szukasz, polecamy zapoznanie się z naszymi Departamentami. Znajdziesz tutaj Nowy i Świetnie sprzedające się produkty, które mogą zaistnieć  w Twoim sklepie lub na Twojej stronie internetowej.

Aromaterapia & Zapachy do Domu
Niebiańska Łaźnia
Świeczki
Kadzidełka
Wyposażenie Domu
Torby i Plecaki
Produkty Vintage & Kolekcjonerskie
Kamienie & Przedmioty Ezoteryczne

Najlepsze Produkty AWGifts

Jeżeli poszukujesz Hurtowni Upominków i Produktów na Prezet, Opakowań to jesteś we własciwym miejscu. Sprawdź nasze Najlepiej Sprzedające się produkty: mydła w blokach, olejki eteryczne, kule musujące do kąpieli...

Himalajskie Sole Kąpielowe
Himalajskie Sole Kąpielowe
Musujące Kule do Kąpieli
Musujące Kule do Kąpieli
Dzikie i Naturalne Mydła w Blokach
Dzikie i Naturalne Mydła w Blokach
Mieszanki Olejków Eterycznych
Mieszanki Olejków Eterycznych

Obecnie posiadamy ponad 3000 produktów gotowych do zamówienia poprzez stronę naszej hurtowni, z dostawą zajmującą od 2-3 dni roboczych.  Mamy do zaoferowania produkty do aromaterapii, mydła w blokach, kule musujące do kąpieli, produkty zapachowe do domu, świece, kadzidła, wyroby z kamienia,  opakowania, produkty kolekcjonerskie, vintage. Mamy nadzieję że produkt którego poszukujesz znajdziesz w naszej hurtowni.