Polska

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świece

Twoja Hurtownia Upominków
CZAS REALIZACJI: 3-4 DNI ROBOCZE
t: 12 445 82 33  e: [email protected]

Witamy na stronie hurtowni AWGifts!

Jeśli szukasz hurtowni upominków, która regularnie oferuje Ci nowe produkty, najlepsze oferty oraz sprawiedliwy handel - trafiłeś we właściwe miejsce. W AWGifts poświęcamy się dostarczaniu najlepszych w sprzedaży hurtowej upominków, pomagając klientom w rozwoju ich handlu detalicznego. Jesteśmy hurtownią prezentów która importuje ręcznie wykonywane przedmioty bezpośrednio z Indii, Indonezji i Chin. Wytwarzamy produkty do aromaterapii, produkty zapachowe i kąpielowe w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii. Dzięki biurom, magazynom i zaangażowanym pracownikom w całej Azji, z magazynami dystrybucyjnymi w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i na Słowacji, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, firm zarówno dużych, jak i małych. Z pasją do sprzedaży upominków, działamy od 1995 roku. Ponad 50 000 sprzedawców detalicznych na całym świecie jest zarejestrowanych i korzysta z handlu z nami. Zarejestruj się i Ty!  

Sprawiedliwy handel od 1995 r. - Główny importer kadzideł - Najlepszy producent kul do kąpieli - Ekspert od świec sojowych - Najlepsze serie aromaterapeutyczne - Nowe produkty i promocje co tydzień - Najlepszy dostawca kwiatów mydlanych, lamp solnych i wielu innych. Sprawdź nasze kategorie, a z pewnością znajdziesz produkty, które zwiększą Twoją sprzedaż.

Niskie ceny dostaw
Atrakcyjne ceny dostawy, dostawa 2-3 dni robocze kurierem DPD 

więcej informacji

5% rabat przy pierwszym zamówieniu
Otrzymaj 5% rabatu przy pierwszym zamówieniu za kwotę powyżej 650zł netto

więcej informacji

Zniżki złotego klienta
Zamawiaj regularnie, by otrzymać zniżki na promocyjne produkty  

więcej informacji

Kupuj poprzez kategorie

Jeżeli nie jesteś pewien czego szukasz, polecamy zapoznanie się z naszymi kategoriami w Katalogu. Znajdziesz tutaj zarówno nowe, jak i świetnie sprzedające się od lat produkty, które mogą zaistnieć w Twoim sklepie stacjonarnym czy internetowym.

AROMATERAPIA
NIEBIAŃSKA ŁAŹNIA
ŚWIECE
KADZIDEŁKA
WYPOSAŻENIE DOMU I OGRODU
TORBY I PLECAKI
PRODUKTY KOLEKCJONERSKIE
KAMIENIE & EZOTERYKA


Najlepsze produkty AWGifts

Jeżeli poszukujesz hurtowni upominków i produktów na prezet czy opakowań, to jesteś we własciwym miejscu. Sprawdź nasze najlepiej sprzedające się produkty: mydła w blokach, olejki eteryczne, kule musujące do kąpieli i wiele innych.

Himalajskie Sole Kąpielowe
Himalajskie Sole Kąpielowe
Musujące Kule do Kąpieli
Musujące Kule do Kąpieli
Dzikie i Naturalne Mydła w Blokach
Dzikie i Naturalne Mydła w Blokach
Mieszanki Olejków Eterycznych
Mieszanki Olejków Eterycznych

Obecnie posiadamy ponad 3000 produktów gotowych do zamówienia poprzez stronę naszej hurtowni upominków, z dostawą zajmującą od 2-3 dni roboczych. Mamy do zaoferowania produkty do aromaterapii, mydła w blokach, kule musujące do kąpieli, produkty zapachowe do domu, świece, kadzidła, wyroby z kamienia,  opakowania, produkty kolekcjonerskie i vintage. Mamy nadzieję że produkt którego poszukujesz znajdziesz w naszej hurtowni.